•  

    100% PRAKTYKI

    Dzielę się wiedzą o językach obcych
    i ich praktycznym wykorzystaniu
    w życiu prywatnym i biznesie.

Czym jest power speech?

To niepowtarzalne, niezwykle motywujące i pełne praktycznych wskazówek wystąpienie, które sprawia, że publiczność nie tylko otrzymuje ogromną dawkę świeżej wiedzy, ale również zmienia sposób myślenia o językach obcych i ich obecności w naszym życiu zawodowym. Tego typu wystąpienia są nie tylko rozrywką, ale przede wszystkim źródłem siły mentalnej dla wszystkich, którzy pragną się rozwijać.

Z Power Speecha korzystają dzisiaj zarówno osoby zarządzające przedsiębiorstwami, jak i szeregowi pracownicy, osoby zajmujące się sprzedażą bezpośrednią, ale też pracownicy działów HR czy księgowości. Wszyscy chcą się dowiedzieć jak opanować język obcy w ciągu zaledwie 6 miesięcy i jak to zrobić, by było nie tylko skutecznie, ale i przyjemnie. Dlatego wystąpienia te coraz częściej pojawiają się na wszelkiego rodzaju konferencjach, eventach i firmowych spotkaniach. Przekonaj się, jak wiele potrafi zmienić jedno wystąpienie!

Przykładowe tematy wystąpień

1. Język obcy w 6 miesięcy
(błyskawiczne podniesienie kwalifikacji, precyzyjne wskazówki, jak opanować dowolny język obcy w zaledwie kilka miesięcy, komfort podróżowania, zwiększenie wyników w firmie, zmiana negatywnych przekonań)

2. Język obcy w biznesie
(zwiększenie zysków w międzynarodowych korporacjach, wpływ języków obcych na komunikację wewnątrz firmy, handlowiec 2.0, nowe projekty dzięki nowym możliwościom pracowników, nauka języków w podróży służbowej, zarządzanie czasem)

3. Rób to co kochasz w dowolnym miejscu na świecie! 
(motywacja do nauki języków, zarządzanie czasem wolnym, swoboda podróżowania, efektywność osobista, zmiana nawyków i sposobu myślenia, nowe możliwości w życiu prywatnym i zawodowym, przyjemność z nauki, wykorzystanie nowych technologii)

Rób to co kochasz w dowolnym miejscu na świecie!

Od kilkunastu lat zarządzam rynkiem Europy Środkowo-Wschodniej w niemieckich przedsiębiorstwach będąc w nich jedynym Polakiem na tak eksponowanym stanowisku. Praca ta wiąże się z koniecznością wykorzystywania języków obcych w różnych obszarach działania. Od spraw związanych ze sprzedażą, poprzez marketing, aż po zwykłe codzienne kontakty międzyludzkie. Znajomość języków pozwala mi na prowadzenie negocjacji i szkoleń w 4 językach oraz rozmów handlowych w kilku następnych. Działalność ta sprawia, że występowanie przed większym gronem słuchaczy to moja codzienność biznesowa. Ale i ogromna przyjemność oraz chęć przekazywania wiedzy innym.

Dzisiaj ze sceny dzielę się równie chętnie moją pasją do języków obcych. Prowadzę prelekcje i wystąpienia publiczne z zakresu nauki języków obcych, motywacji do lepszego życia i prawidłowego zarządzania czasem. Kompetencje te to jedne z najczęściej poszukiwanych umiejętności – nie tylko w zakresie biznesu, ale również życia osobistego.

Moje wystąpienia są wypełnione ogromną wiedzą merytoryczną oraz absolutnie praktycznymi wskazówkami dotyczącymi nauki języków obcych. Motywuję ludzi do działania, do zmiany sposobu życia i do samorozwoju pokazując na własnym przykładzie, że jest to możliwe nawet w dzisiejszym zabieganym świecie. Wysoka kultura osobista wyniesiona z lat doświadczeń biznesowych, dynamiczny język, który chętnie słucha również młodzież oraz pełne pasji przemówienia to moje znaki rozpoznawcze.

Występuję dla instytucji publicznych oraz firm mówiąc o tym, jak zwiększyć swoje szanse w życiu i na rynku pracy poprzez znajomość języków obcych. Ogromna energia i dawka motywacji sprawiają, że słuchacze nie tylko zaczynają wierzyć w łatwą naukę języków obcych, ale zmieniają również sposób myślenia o swojej karierze i życiu prywatnym.

 @piotrkruk_pl

Obserwuj mój profil na Instagramie jeśli chcesz mieć codzienną motywację do nauki i otrzymywać praktyczne wskazówki odnośnie nauki języków obcych.

Masz pytanie, interesuje Cię moje wystąpienie? Skontaktuj się ze mną przez dowolne media społecznościowe bądź adres mailowy poniżej.

kontakt@piotrkruk.pl