w 4 tygodnie Indywidualny kurs nauki języka ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY PROGRAM PREMIUM

CO ZYSKASZ PRACUJĄC ZE MNĄ

• Zaczniesz mówić w języku obcym już po kilku dniach. Niezależnie od aktualnego poziomu.
• Poznasz kilkadziesiąt różnych metod nauki, z których wybierzesz najlepsze dla siebie.
• Przestaniesz bać się mówić w języku obcym ćwicząc na codzień mnóstwo scenariuszy.
• Otrzymasz indywidualne wsparcie poligloty i wiele praktycznych rad.
• Dopasujesz styl i tempo nauki do swojego planu dnia i codziennych obowiązków.
• Zostaniesz zmotywowana/-y jak nigdy dotąd.
• Przygotujesz się do pracy w środowisku międzynarodowym.
• W ciągu 4 tygodni nauczysz się więcej niż przez kilka ostatnich lat.
Bez wychodzenia z domu.

CO ZYSKASZ
PRACUJĄC ZE MNĄ

  • Zaczniesz mówić w języku obcym już po kilku dniach. Niezależnie od aktualnego poziomu.
  • Poznasz kilkadziesiąt różnych metod nauki, z których wybierzesz najlepsze dla siebie.
  • Przestaniesz bać się mówić w języku obcym ćwicząc na codzień mnóstwo scenariuszy.
  • Otrzymasz indywidualne wsparcie poligloty i wiele praktycznych rad.
  • Dopasujesz styl i tempo nauki do swojego planu dnia i codziennych obowiązków.
  • Zostaniesz zmotywowana/-y jak nigdy dotąd.
  • Przygotujesz się do pracy w środowisku międzynarodowym.
  • W ciągu 4 tygodni nauczysz się więcej niż przez kilka ostatnich lat.
    Bez wychodzenia z domu.

6 ETAPÓW

CZYLI CO PO KOLEI

1. WYPEŁNIASZ BRIEF

By program nauki był idealnie dostosowany do Ciebie, chcemy wiedzieć jak żyjesz, jak pracujesz i jak spędzasz czas wolny. Dlatego poprosimy Cię o wypełnienie formularza, dzięki któremu dowiemy się jak funkcjonujesz i jakie metody nauki wybrać, by były zgodne z Twoimi obowiązkami i aktualną sytuacją zawodową oraz rodzinną.

2. MY TWORZYMY PROGRAM

Tak jak odcisk palca, tak każdy z nas jest inny. Wiemy, że nauka języków przebiega inaczej u osób mających dzieci, inaczej u tych, którzy pracują na 3 zmiany, a jeszcze inaczej u tych, którzy większość swojego czasu pracy spędzają w aucie. Każdy z nich wymaga innego podejścia do nauki języków i innego programu. Tworzymy go specjalnie dla Ciebie.

3. ZARZĄDZANIE ZADANIAMI

Dajemy Ci dostęp do specjalnego programu do zarządzania projektami. W każdym tygodniu będziemy wprowadzać do niego małe zadania oraz wspólnie kontrolować tempo ich zaliczania. Będziesz dzięki niemu dokładnie wiedzieć, co jest do zrobienia, a my to, na jakim etapie jesteś.

4. WSPÓLNE KONSULTACJE

To właśnie wtedy omawiamy cały plan działania i stworzony dla Ciebie PROGRAM. Podczas trwającej aż 2 godziny wideo rozmowy ustalamy dokładnie, od czego zaczynamy, co robimy, a czego należy unikać. Wyjaśniamy Ci według jakich zasad działamy i czego możemy się spodziewać po pierwszych tygodniach nauki. Potem już idzie z górki.

5. CZAS START

Skoro wiesz, co robić, masz program działania, na platformie projektów wszelkie źródła, materiały i wsparcie – czas wystartować. Teraz więcej zależy od Ciebie, od Twojego nastawienia i kreatywności. Wierzymy, że teraz Twoja nauka języków mocno przyspieszy i że rozkochasz się w nowym języku. Ale nie zostawiamy Cię z tym wszystkim, ponieważ…

6. 4 TYGODNIOWE WSPARCIE

Przez 4 tygodnie będziemy Cię wspierać i analizować Twój proces uczenia się. I to aż 2 razy w tygodniu na spotkaniach online 1:1. Będziemy rozmawiać o Twoich postępach i potrzebach, a przede wszystkim mówić w języku obcym. Naszym celem jest osiągnięcie szybkich efektów i płynności mówienia w najkrótszym możliwym czasie.

TO CO NAJWAŻNIEJSZE

CZYLI NA CO ZWRACAMY UWAGĘ

Nacisk na mówienie

Wiemy, że większość uczących się dużo rozumie, ale niewiele mówi. Lub po prostu boi się mówić. Dlatego kładziemy nacisk na komunikację i automatyzację językową. W ten sposób nauczysz się reagować na sytuacje nawet będąc zaskoczonym, a odpowiadanie na pytania stanie się czymś naturalnym.

Nacisk na nowe technologie

Nauka z książek to już miniona epoka. A ponieważ jesteś osobą zapracowaną i z trudem znajdujesz czas na dodatkowe sprawy, stworzyliśmy dla Ciebie bazę narzędzi, dzięki którym możesz uczyć się niemal wszędzie. I do tego jak przyjemnie!

Nacisk na szybkie efekty

Jeśli już po tygodniu poczujesz, że sporo umiesz, że stać Cię na pierwszą prostą rozmowę, to wiesz, że wszystko jest możliwe. Poczucie, że praca przynosi realne efekty jest kluczowa dla naszej motywacji. Dlatego w charakterystyczny dla nas sposób doprowadzamy do tego, byś już w ciągu kilku dni zaczął myśleć w nowym języku obcym i poczuł, że to naprawdę działa.

Nacisk na biznes

To coś, w czym się specjalizujemy. Nasze doświadczenie w pracy w 20 krajach Europy podpowie Ci, jak zacząć lepiej komunikować się w języku obcym w pracy, jak pisać pierwsze e- maile i jak opanować specjalistyczne słownictwo. Wszystko czego potrzebujesz, by rozwijać swój biznes na międzynarodowych wodach.

Opinie

Zdjęcie - Ewa Stankiewicz / szefowa agencji marketingowej

Dzięki lekcjom z Piotrem przełamałam swoją barierę językową, nabrałam pewności siebie i odnalazłam przyjemność w nauce języka angielskiego. Współpracę z nim polecam każdemu.”

Ewa Stankiewicz
Szefowa agencji marketingowej
Ukończyła kurs Premium

Zdjęcie - Damian Kisielewicz / właściciel firmy z branży przemysłowej

“Praca z Piotrem to sama przyjemność, otrzymałem namiary z polecenia od znajomych i tak samo z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi dalej.”

Damian Kisielewicz
Właściciel firmy z branży przemysłowej
Ukończył kurs Premium

Katarzyna

“Cztery tygodnie intensywnej nauki pod opieką Piotra dały mi więcej niż 10 lat
różnych kursów językowych. Bardzo efektywna metoda. Polecam!”

Katarzyna Poplawski
Dyrektor Sprzedaży
Ukończyła kurs Premium

mateusz

“Nareszcie przyswajam język angielski w przyjemny sposób. Jeszcze nigdy nie osiągnąłem tak szybkich efektów w tak krótkim czasie.”

Mateusz
Kierownik logistyki
Ukończył kurs Premium

Zdjęcie - Artur Nagórny / Dyrektor Serwisu OMV Polska

“Oprócz merytorycznej wiedzy od Piotra możesz liczyć na: pełne zaangażowanie w efekt twojej pracy, energię i profesjonalizm. Polecam!”

Artur Nagórny
Dyrektor Serwisu OMV Polska
Ukończył kurs Premium

Zdjęcie - Krzysztof Sulikowski / CEO Roboty Przemysłowe Sp. z o.o.

“Nauka u Piotra otworzyła mi oczy nie tylko na to, jak uczymy się języków, ale czego i w jakim czasie. Komunikacja, komunikacja i jeszcze raz komunikacja. Uświadomienie sobie tego, że to co inni wkuwają przez rok metodą “tradycyjną”, ty możesz poznać w miesiąc.”

Krzysztof Sulikowski
CEO Roboty Przemysłowe Sp. z o.o.
Ukończył kurs Premium

KTO TO PROWADZI ?

Piotr Kruk – poliglota i praktyk biznesu. Od kilkunastu lat zarządza międzynarodowymi zespołami sprzedaży w ponad 20 krajach Europy Środkowo-Wschodniej wykorzystując w codziennej pracy aż 7 języków obcych jednocześnie. Autor bloga mówić.pl, który już w pierwszym roku przyciągnął setki czytelników. Uczy się języków obcych w tak zwanym międzyczasie. Korzystając z własnego doświadczenia wspiera osoby indywidualne w opanowaniu dowolnego języka w ciągu 6 miesięcy, a firmy w podnoszeniu kwalifikacji ich pracowników. Występuje jako mówca na wielu konferencjach w Polsce. Jest również ojcem, którego dzieci pokochały języki obce dostrzegając w nich coś imponującego, ale również widząc w nich swoją przyszłość.

 

Gotowy na zmianę?

Nie czekaj, zacznij zmieniać swoje życie już dziś – podziękujesz mi za pół roku!

ZWYKLE WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD ROZMOWY
Aby Program Premium był skuteczny, wymaga niestandardowych działań oraz narzędzi. Wymaga również dokładnego dopasowania do konkretnych oczekiwań i absolutnie indywidualnego podejścia. Dlatego najlepszym sposobem, by o nim opowiedzieć, jest krótka rozmowa.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w mojej Polityce Prywatności.