Slide Cześć, nazywam się Piotr Kruk! Łączę świat biznesu i języków obcych. Na co dzień pracuję w ponad 20 krajach Europy i Azji. Jestem poliglotą, autorem książek i trenerem językowym top managerów, sportowców i aktorów. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Slide Język obcy w biznesie! Program Premium to nagrodzony kurs językowy dla kady zarządzającej, dzięki któremu wielu prezesów, właścicieli firm, sportowców oraz aktorów spełniło swoje językowe marzenia. ZAPYTAJ O DOSTĘPNY TERMIN Slide Dzielę się wiedzą... Jestem autorem książek, licznych publikacji, a także mówcą. Występowałem m.in. na TEDx, Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz w wielu firmach mówiąc o łączeniu języków obcych, biznesu oraz życia prywatnego. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYDAWNICTWO
MENTORING JĘZYKOWY
WYSTĄPIENIA PUBLICZNE
PODCAST
Piotr Kruk - poliglota, trener językowy - zdjęcie

PROGRAM PREMIUM

Korzystając z 15 lat doświadczenia w biznesie międzynarodowym i znajomości 7 języków obcych wspieram polskich przedsiębiorców, managerów oraz osoby znane i mniej znane w szybkim opanowaniu języka pod kątem spotkań biznesowych, rozmów kwalifikacyjnych oraz wyjazdów zagranicznych. Program Premium to kompleksowe i bardzo intensywne szkolenie 1:1, podczas którego w zaledwie 4 tygodnie nauczysz się mówić w języku obcym i przełamiesz wszelkie językowe bariery. Program Premium to 100% praktyki i realizacja Twoich indywidualnych potrzeb językowych.

PODCAST

W każdy poniedziałek możecie posłuchać nowego odcinka podcastu “Poniedziałek Rano“, w którym nie mam zamiaru się ograniczać ani w jakikolwiek sposób okrajać wiedzy. To inspiracja, motywacja oraz praktyczne wskazówki na 100%. O językach obcych, produktywności, planowaniu, podróżach, książkach i wielu innych sprawach, które sprawiają, że stajemy się lepszą wersją siebie. Posłuchaj jednego z odcinków, a podcast ten stanie się jednym z Twoich ulubionych. 

KSIĄŻKI I PUBLIKACJE

Jestem autorem książki „Język obcy w 6 miesięcy” – pierwszej w Polsce publikacji, która krok po kroku opisuje proces nauki języka obcego oczami praktyka. Wkrótce w księgarniach ukaże się również książka „Języki obce w karierze polskich prezesów, dyplomatów i mistrzów świata”, której centralnym punktem będą rozmowy z osobami zarządzającymi znanymi polskimi firmami, z podróżnikami, dyplomatami oraz top sportowcami. Jestem również autorem licznych publikacji, felietonów oraz artykułów prasowych. 

WYSTĄPIENIA

Jeśli twoja organizacja potrzebuje napędu oraz praktycznej wiedzy, która otworzy nowe perspektywy w biznesie i zmotywuje zespół, skorzystaj z jednego ze sprawdzonych tematów moich wystąpień (na żywo lub online) i zainspiruj ludzi unikalnym podejściem do nauki języków obcych. Dzielę się wiedzą nie tylko o tym, jak skutecznie uczyć się języków, ale również jak łączyć role rodzica, managera oraz codzienne obowiązki, znajdując jeszcze czas na rozwój osobisty i naukę języków.

Dzięki Programowi Premium…

… wspieram innych w nauce niemieckiego 🇩🇪, angielskiego 🇬🇧, chorwackiego 🇭🇷, włoskiego 🇮🇹 oraz hiszpańskiego 🇪🇸.

Program Premium to połączenie doświadczenia w biznesie międzynarodowym, praktycznego wykorzystania języków w pracy w ponad 20 krajach oraz umiejętności mówienia w 7 językach. Łącząc te cechy zapewniam unikalne podejście i realizację indywidualnych celów. Nawet najbardziej zapracowanych osób. Zero szkolnej nauki. 100% praktyki.

Z kim pracuję

Wspierałem najlepszych sportowców na świecie (m.in. Anię i Roberta Lewandowskich), a także prezesów, właścicieli i top managerów wielu znanych firm. Własne doświadczenie w biznesie międzynarodowym, znajomość 7 języków i w 100% praktyczne podejście daje nowatorskie podejście w nauce języków.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN
kontakt@piotrkruk.pl

Opinie

Rafał Garcarek - ukończył program premium nauki języków obcych u Piotra Kruka

“Wiedza na temat języków obcych od Piotra to jedno, natomiast konsekwencja, terminowość i niedopuszczanie do mojej ‘wymówkozy” to elementy programu premium, które zapamiętam na długo. Przełamałem własne bariery, za co z całego serca dziękuje.”

Rafał Garcarek
Dyrektor Sprzedaży Auto Partner Garcarek

Ukończył kurs Premium

Joanna Kłapyta - Ukończyła program Premium nauki języków obcych u Piotra Kruka

“Nieszablonowe i indywidualne podejście Piotra do nauki stało się mocnym krokiem w świat języków. Bariera i blokada została przełamana.
Program Premium dał więcej niż wiele lat nauki języka. Polecam każdemu!”

Joanna Kłapyta
Pełni funkcje zarządcze w kilku organizacjach
Ukończyła kurs Premium

Zdjęcie - Ewa Stankiewicz / szefowa agencji marketingowej

“Dzięki lekcjom z Piotrem przełamałam swoją barierę językową, nabrałam pewności siebie i odnalazłam przyjemność w nauce języka angielskiego. Współpracę z nim polecam każdemu.”

Ewa Stankiewicz
Szefowa agencji marketingowej

Ukończyła kurs Premium

Zdjęcie - Damian Kisielewicz / właściciel firmy z branży przemysłowej

“Praca z Piotrem to sama przyjemność, otrzymałem namiary z polecenia od znajomych i tak samo z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi dalej.”

Damian Kisielewicz
Właściciel firmy z branży przemysłowej
Ukończył kurs Premium</span?

Zdjęcie - Katarzyna Poplawski / Dyrektor sprzedaży

“Cztery tygodnie intensywnej nauki pod opieką Piotra dały mi więcej niż 10 lat
różnych kursów językowych. Bardzo efektywna metoda. Polecam!”

Katarzyna Poplawski
Dyrektor Sprzedaży
Ukończyła kurs Premium

Zdjęcie - Mateusz Noszczyński / Kierownik logistyki w znanej firmie

“Nareszcie przyswajam język angielski w przyjemny sposób. Jeszcze nigdy nie osiągnąłem tak szybkich efektów w tak krótkim czasie.”

Mateusz
Kierownik logistyki

Ukończył kurs Premium

Zdjęcie - Artur Nagórny / Dyrektor Serwisu OMV Polska

“Oprócz merytorycznej wiedzy od Piotra możesz liczyć na: pełne zaangażowanie w efekt twojej pracy, energię i profesjonalizm. Polecam!”

Artur Nagórny
Dyrektor Serwisu OMV Polska
Ukończył kurs Premium

Zdjęcie - Krzysztof Sulikowski / CEO Roboty Przemysłowe Sp. z o.o.

“Nauka u Piotra otworzyła mi oczy nie tylko na to, jak uczymy się języków, ale czego i w jakim czasie. Komunikacja, komunikacja i jeszcze raz komunikacja. Uświadomienie sobie tego, że to co inni wkuwają przez rok metodą “tradycyjną”, ty możesz poznać w miesiąc.”

Krzysztof Sulikowski
CEO Roboty Przemysłowe Sp. z o.o.
Ukończył kurs Premium

Wskocz na wyższy level życia. Wskocz na #nextlevel!

DLA TYCH, CO SIĘ BOJĄ

Jeśli znasz podstawy, ale nadal
boisz się mówić w języku obcym,
a strach przed rozmową paraliżuje
twoje plany, wypróbuj moją autorską
metodę mówienia w języku obcym
już o pierwszego dnia.

DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ WYŻEJ

Jeśli język obcy to dla Ciebie szansa
na wyższe zarobki, nową pracę lub po
prostu awans – skorzystaj ze
sprawdzonych wskazówek w biznesie i
naucz się języka w 6 miesięcy.

DLA TYCH, CO NIE WIEDZĄ JAK

Jeśli masz za sobą lata bezskutecznej
nauki, wiele zmarnowanych lekcji, kilku
korepetytorów i szkół językowych oraz
tysiące złotych wydanych na naukę
języków obcych – czas na zmianę. Wielką zmianę.

Nie marnuj kolejnych lat na naukę języków. Skorzystaj ze sprawdzonych sposobów i metod opartych na nauce całych fraz.

Mówienie w języku obcym możliwe jest już od pierwszego dnia. I nie jest to magia. To efekt 25 lat doświadczenia w uczeniu się ponad 10 języków obcych oraz praktyki w środowisku biznesowym. Ucz się ze mną 1:1, na szkoleniach grupowych oraz kursach biznesowych.

Background

10+

języków, których się uczyłem

Czysta praktyka

tak uczę się języków

Autorskie, skuteczne metody uczenia się języków obcych dla każdego.

Dowiedz się więcej

Chcesz więcej?

Otrzymuj unikalne treści oraz porady dotyczące nauki języków, jak również dostęp do limitowanych ofert.

Background

Zapisz się i ciesz się kolejnym newsletterem w każdy pierwszy piątek miesiąca. Nie przegap tego.

Dowiedz się więcej