• Naucz się języka obcego w 6 miesięcy

  Weź udział w całodniowym szkoleniu, dzięki któremu zrozumiesz, jak łatwa, przyjemna i szybka może być nauka języków obcych. Wykorzystaj moje autorskie metody, zagłęb się w języku i naucz się wykorzystywać pod tym kątem swoje własne otoczenie – a już za 6 miesięcy będziesz mówić swobodnie w języku obcym. 

Pierwsze takie szkolenie!

Jeśli od wielu lat uczysz się języka obcego i nadal nie potrafisz mówić – to szkolenie jest dla Ciebie. Weź udział w praktycznych warsztatach, które pokażą Ci krok po kroku, jak od samego początku zacząć uczyć się języka obcego i jak to zrobić, by za kilka miesięcy realnie mówić po angielsku, niemiecku, hiszpańsku czy włosku.

Dlaczego warto znać języki obce?

Swoboda podróżowania

Zaczniesz podróżować bez obaw, że sobie nie poradzisz

Większe szanse

Pracodawcy będą walczyć o Ciebie jak nigdy dotąd

Większe zarobki

Zaczniesz zarabiać średnio o 1000 zł więcej

Nowe możliwości

Uzyskasz dostęp do mediów z całego świata

4 kroki, do Twojego wymarzonego języka

 • MIT CZASU

  Dowiesz się, że w rzeczywistości masz mnóstwo okazji do nauki języka. Nauczysz się jak wykorzystać swój dzień do kontaktu z językiem i stworzysz swój pierwszy plan językowy.

 • MIT TALENTU

  Dowiesz się, dlaczego tak wiele osób męczy się z językiem i gdzie popełniają błąd. Zrozumiesz, że również Ty możesz szybko i skutecznie nauczyć się języka obcego.

 • SZYBKI START

  Poznasz aplikacje, które przyspieszą start w nauce. Zrozumiesz, że podstawy języka możesz opanować w ciągu kilku dni, a nauka idzie nadzwyczaj szybko. Weźmiesz udział w zadaniach, które nauczą Cię, jak samodzielnie uczyć się języka i jak wykorzystać zasoby internetu.

 • MOTYWACJA

  Poznasz metody nauki, które sprawią Ci ogromną radość i pomogą ruszyć z miejsca. Weźmiesz udział w pierwszych rozmowach i nauczysz się samodzielnie tworzyć treści pod swoje potrzeby. Dowiesz się również, jak motywować się, kiedy odczuwasz spadek formy i jak sprawić, by język obcy otaczał Cię ze wszystkich stron.

Czego się nauczysz?

 • Zarządzanie czasem

  Jeśli wydaje Ci się, że nie masz czasu na naukę języków obcych, a twój plan dnia jest tak zapchany sprawami, że na języki obce zupełnie nie starcza Ci czasu, pokażę Ci, że może być inaczej. Część szkolenia poświęcona jest na planowanie nauki i wprowadzenie takich metod, które pozwolą uczyć Ci się w tak zwanym międzyczasie. Dowiesz się, że takie czynności jak sprzątanie domu, prowadzenie auta czy spacer z psem to świetne momenty na naukę języków.

 • Darmowe zasoby

  Poznasz mnóstwo źródeł z bezpłatnymi materiałami w formie tekstów, kursów online, kursów audio, ale również gier do nauki języków i aplikacji pozwalających na tłumaczenie zdań, odsłuchanie wyrazów lub sprawdzanie napisanych przez Ciebie tekstów. W każdej z części szkolenia pojawi się wiele propozycji, z których będziesz mógł skorzystać niezależnie od języka, którego się uczysz.

 • Różnorodność metod

  Nuda to największy wróg nauki. Na szkoleniu poznasz masę metod, które sprawią, że nauka języków będzie zawsze ciekawa i przyjemna. Pokażę Ci kiedy i z jakich metod korzystać w danej porze dnia i jak je prawidłowo dobierać, by szybko opanować podstawy języka obcego. Nauczysz się, które z metod wybrać, w zależności od dostępności czasu, możliwości technicznych lub po prostu nastroju.

 • Otoczenie

  Nasze otoczenie potraktujemy jako realne miejsce nauki. Nauczysz się wykorzystywać ekspres do kawy, lustro łazienkowe czy drzwi wyjściowe do tego, aby szybciej komunikować się w języku obcym. Weźmiemy przykład z małych dzieci, których nauka języka przebiega w sposób naturalny i automatyczny. Nauczysz się otaczać językiem, a tym samym szybko zaczniesz myśleć w nowym języku obcym.

 • Motywacja

  Z tego szkolenia wrócisz tak nakręcony, że natychmiast wpadniesz w wir nauki. Zobaczysz, że nauka języków to nie jakaś czarna magia, lecz faktycznie dość prosta i przyjemna rzecz wymagająca odrobiny konsekwencji. Aby nie stracić zapału do nauki, pokażę Ci jak się motywować i co robić, gdy chwilowo nie masz chęci na naukę.

Jesteś w dobrych rękach.

Szkolenie poprowadzi poliglota i praktyk biznesu z kilkunastoletnim stażem mówienia w wielu językach w ponad 20 krajach – Piotr Kruk. Uczy się języków samodzielnie, mimo braku czasu i licznych podróży. Autor bloga mówić.pl, który już w pierwszym roku przyciągnął setki czytelników.

Dla kogo jest to szkolenie?

Zapracowani

Ci, których plan dnia jest niczym korki na ulicach. Ciągle zabiegani i zapracowani, ale mimo to chętni poznać swój pierwszy język obcy.

Zdemotywowani

Osoby, które straciły nadzieję na nauczenie się języka. Uczą się od lat, bez widocznych efektów. Potrzebują kogoś, kto pokaże im właściwą drogę.

Otwarci na nowe

To osoby szukające nowych szans i możliwości rozwoju. To również Ci, którzy są pod presją czasu i muszą się nauczyć języka wymaganego do podjęcia nowej pracy.

Jaki otrzymasz rezultat?

25 LAT W 8 GODZIN

Szkolenie potrwa aż 8 godzin i będzie wypełnione po brzegi praktyczną wiedzą zebraną przez ostatnie 25 lat przy nauce ponad 10 języków obcych.

TROCHĘ TEORII, DUŻO PRAKTYKI

Teoria na temat uczenia się języków będzie jedynie wprowadzeniem do ćwiczeń. To podczas zadań indywidualnych i pracy w małych grupach nauczysz się jak uczyć się samodzielnie i przygotujesz cały plan działania pod naukę języków obcych.

KOP MOTYWACYJNY

Uczestnicy szkolenia otrzymają ogromną dawkę motywacji nie tylko do nauki języków obcych, ale również zarządzania własnym czasem. Ich sposób myślenia pod tym kątem zmieni się diametralnie. Zrozumieją, że nauka języków to kwestia odpowiedniego podejścia i właściwych metod.

Tak, chcę nauczyć się wybranego języka obcego w 6 miesięcy!

Nie przegap szkoleń w Twojej okolicy!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych terminach szkoleń w twoim mieście, zapisz się do newslettera.

  Pozostańmy w kontakcie