HM ENGLISH

HM ESPAÑOL

HM DEUTSCH

HM ITALIANO

KOMUNIKACJA

PRODUKTYWNOŚĆ

To System Zarządzania Umysłem złożony z wielu modułów, z których każdy skupia się na zbudowaniu określonych umiejętności. To prawdziwa ścieżka działania, gdzie użytkownik prowadzony jest jak po sznurku, realizując kolejne etapy danego modułu.

To ciekawe lekcje stworzone z wielu formatów – video, tekstów, zrzutów ekranu, dokumentów, schematów, grafik i wielu innych. A ponieważ każdy obszar uczy innej części danej umiejętności, oferuje inny rodzaj materiału. Choć zdarza się, że jeden obszar to kilka różnych formatów. Wszystko po to, by dobrze i ciekawe poprowadzić użytkownika.

W 100% praktycznych. Od konkretnych zrzutów ekranów z ciekawymi spostrzeżeniami, przez film z odpowiednimi zadaniami aż po setki konkretnych przykładów z życia.

Na 12 miesięcy po wykupieniu dostępu.

Ponieważ system stworzony jest na bazie Notion, masz do niego dostęp zarówno w wersji desktopowej, jak i w formie aplikacji na telefon. Po dokonaniu płatności otrzymasz od nas zaproszenie do danego modułu, do którego od tej chwili masz dostęp 24/h.

Tak. W dowolnym momencie. Choć warto rozważyć zakup większego pakietu w ramach danej grupy modułów.

Pakiet to kilka modułów w ramach danej grupy. Np. Human Mind English zawiera (w obecnej chwili) aż dwa duże moduły, co daje potężną ilość wiedzy, ogrom materiałów i wskazówek do nauki języka angielskiego.

Nie. Chcemy rozwijać regularnie istniejące już moduły, więc możesz się spodziewać nowych obszarów i nowych inspiracji bez konieczności jakiejkolwiek dopłaty z Twojej strony. Chcemy dać Ci więcej niż się spodziewasz!