Jestem poliglotą, ale też kimś, kto w ciągu ostatnich 15 lat rozbudował lub zbudował od zera struktury w ponad 20 krajach dla czterech różnych organizacji. I wiem, że tradycyjne kompetencje to za mało. Zespołom potrzebna jest dodatkowo dobra i świadoma komunikacja oraz umiejętność dopinania projektów. Bycie skutecznym w tym, co robią. Dopiero połączenie tych obszarów daje prawdziwą moc!

Do tej pory pracowałem na różnych poziomach z…

Propozycje szkoleń:

Mądry i zmotywowany zespół 🧠
To kompleksowe 3-godzinne szkolenie, którego celem jest zbudowanie w zespole potężnej motywacji do działania, a także danie mu skutecznych narzędzi. Do komunikacji z klientami i wewnątrz firmy, do rozwoju osobistego, aby na co dzień mieli energię do pracy, a także do podejmowania dobrych decyzji.
Ostatnio przeszkolone zespoły:
– zarząd firmy produkcyjnej
– zespół sprzedaży i marketingu
– dział logistyki oraz produkcji 
Zespół na międzynarodowych wodach 🚀
To specjalistyczne szkolenie, którego celem jest nauczenie zespołu skutecznej pracy w środowisku międzynarodowym. Począwszy od komunikacji z partnerami, poprzez języki obce jako narzędzie osiągania celów, aż po modele rozwoju sieci dystrybucji w poszczególnych krajach.
Ostatnio przeszkolone zespoły:

– dział sprzedaży jednego z producentów
– właściciele firm działający międzynarodowo
Języki obce w karierze profesjonalnych zawodników ⚽️
To kompleksowe szkolenie dla grup zawodników (różnych sportów) ze strategii nauki języków obcych pod kątem pracy międzynarodowej, ze sztabem szkoleniowym nie mówiącym po polsku, z dziennikarzami, ze sponsorami oraz podczas konferencji prasowych.
Potencjalne strategie:
– odpowiadanie na pytania dziennikarzy
– codzienna praca w klubie
– komunikacja ze sponsorami

Zapytaj o szczegóły

Dołącz do społeczności ludzi, którzy chcą uczyć się szybciej i sprawniej

Obserwuj mój profil na Instagramie.