Inspiracje, dobre książki, ciekawi ludzie, biznes oraz języki obce.

Dołącz do tysięcy ludzi i w każdy piątek czytaj bezpłatnie piękny newsletter, w którym dzielę się najlepszymi wskazówkami dotyczącymi nauki języków obcych, produktywności i fajnego życia, które każdy chciałby mieć.

Zapisz się, a otrzymasz bezpłatnie e-booka
“17 pytań i odpowiedzi, które zmienią sposób, w jaki uczysz się języków obcych”

Czego poza tym możesz się spodziewać?

PRZEMYŚLENIA

To inspirujące cytaty, które dają do myślenia. Czasem zmieniają perspektywę. Czasem motywują do działania. Szukam tylko najlepszych i dzielę się nimi zostawiając przy okazji krótki komentarz. Tylko po to, by dać ci do myślenia.

NARZĘDZIA

Ponieważ mówię w 7 językach obcych i uczę się kolejnych, chętnie dzielę się moimi najlepszymi metodami nauki języków z innymi. Dzięki temu wielu czytelników newslettera znacznie przyspieszyło swoją naukę języka obcego i korzysta z narzędzi, które pomogły mi w przeszłości opanować kolejny język obcy.

KSIĄŻKI

To publikacje, które warto przeczytać. A każdą, o której piszę, na tyle wpłynęła na moje życie, że z przyjemnością mogę polecić ją tobie. To książki o zarządzaniu zespołami, zarządzaniu sobą w czasie, o rozwoju osobistym, wywiady z największymi tego świata, biografie, a także mnóstwo publikacji motywacyjnych. Najlepsze z nich wybieram i polecam w tym newsletterze.

LUDZIE

Moja praca wymaga wielu spotkań, często na skalę międzynarodową. Występuję jako mówca, biorę udział w wielu szkoleniach i sam szkolenia prowadzę. Wszędzie tam spotykam wielu interesujących ludzi, którzy mi imponują, robią w swoim życiu wielkie rzeczy i realizują piękne marzenia – warto o nich opowiadać.

ARTYKUŁY

Ponieważ jestem publicystą i felietonistą w wielu magazynach, a także autorem książki (a wkrótce i kolejnej) ilość materiałów, które przechodzą przez moje ręce jest ogromna. Najlepsze z nich wybieram i publikuję właśnie w tym newsletterze. Dzięki temu masz dostęp do świeżej wiedzy bez wychodzenia z domu.

WYDARZENIA

Działając na wielu polach wiem, jak wiele interesujących rzeczy dzieje się wokół. To webinary, spotkania, ciekawe szkolenia i eventy, na których po prostu chce się być. Rozwijają, motywują do działania i sprawiają, że z miesiąca na miesiąc mogę stawać się coraz lepszy. I by nie zostawiać tego wszystkiego jedynie dla siebie, czasem podzielę się najlepszymi wydarzeniami i opowiem o okazjach, których nie wolno przegapić.

Background

Zapisz się i ciesz się nowym newsletterem w każdy piątek. Nie przegap.

Dołącz do społeczności ludzi, którzy chcą uczyć się szybciej i sprawniej

Obserwuj mój profil na Instagramie.